joomla templates top joomla templates template joomla

Stado jeleni przecięło drogę rowerzystom

Piotr Rakowski/x-news włącz . Opublikowano w Poznań miejskie

Stado około 40 jeleni przecięło drogę grupie rowerzystów w okolicach Starczanowa w woj. wielkopolskim. Zamontowanym na rowerach kamerom udało się zarejestrować biegnące stado.

Zamknięte centrum Poznania. Policjanci szukali śladów Ewy Tylman

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Poznań miejskie

Niemieccy policjanci z psami tropiącymi szukali śladów DNA Ewy Tylman w Poznaniu. Z tego powodu w środę (17.02) na trzy godziny został wyłączony ruch samochodowy i pieszy na kilku ulicach w centrum miasta. - Te działania polegały na identyfikacji śladów zapachowych i te ślady były identyfikowane pod kątem Ewy Tylman - powiedział Andrzej Borowiak, rzecznik wielkopolskiej policji.

Śledztwo ws. zaginięcia E. Tylman. Podejrzany trafi na obserwację psychiatryczną

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Poznań miejskie

Potrzebna jest dodatkowa obserwacja psychiatryczna Adama Z, 26-latka podejrzewanego o zabójstwo Ewy Tylman - informuje rzeczniczka poznańskiej prokuratury. - Zostało przeprowadzone jednorazowe badanie stanu zdrowia Adama Z. Biegli stwierdzili, że na jego podstawie nie są w stanie wydać opinii - powiedziała Magdalena Mazur-Prus.

"Po 70 dniach od utonięcia ciało powinno być na powierzchni". Nurkowie znów szukają Ewy Tylman

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Poznań miejskie

Po przerwie spowodowanej mrozami Grupa Specjalna Płetwonurków RP wróciła na Wartę, aby poszukiwać ciała Ewy Tylman. Nurkowie chcą dokładnie sprawdzić oba brzegi rzeki, aż do miejsca, gdzie łączy się ona z Odrą. Nurkowie zwodowali dwie łodzie, którymi zamierzają przepłynąć prawą i lewą stronę Warty. 

Policja zatrzymała konwojenta podejrzanego o kradzież 8 mln złotych

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Poznań miejskie

W Łodzi zatrzymano mężczyznę poszukiwanego za kradzież 8 milionów złotych. Konwojent, który w lipcu ubiegłego roku zniknął z pieniędzmi to - według prokuratury - łodzianin, 46-letni Krzysztof W. Śledczy ustalili, że działał w zorganizowanej grupie przestępczej i teraz szukają jego wspólników. Grozi mu do 10 lat więzienia.

"Mandat już nie wychowawczy, ale dotkliwy." Bat na poznaniaków niesprzątających po psach

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Poznań samorząd

Mieszkańcy osiedla Stare Miasto w Poznaniu żądają surowszego karania właścicieli psów, którzy nie sprzątają po swoich pupilach. Chcą między innymi, by straż miejska wymierzając kary niesfornym mieszkańcom korzystała ze swoich uprawnień i zamiast symbolicznych mandatów w wysokości 20 czy 50 złotych wystawiała 300- czy nawet 500-złotowe. 

Uszczypnij raka! Bezpłatne konsultacje onkologiczne w Poznaniu

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Poznań miejskie

W ramach światowego dnia walki z nowotworami mieszkańcy Poznania mogli przyjść do jednej z galerii handlowych i i przejść tam bezpłatne, profilaktyczne badania oraz wziąć udział w konsultacjach onkologicznych. Wszystkiemu towarzyszył też pokaz przygotowywania zdrowej żywności.

"Szukasz męża lub żony? Tu jej nie znajdziesz". Akademia miłości ks. Pawłowskiego w Poznaniu

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Poznań kulturalne

Ksiądz Adam Pawłowski z Poznania, który zasłynął nawracaniem ludzi pod klubami go-go, zorganizował akademię miłości dla singli. Spotkania mają służyć budowaniu relacji z innymi ludźmi, ale nie kojarzeniu w pary. - Mamy hasło: Jeśli szukasz męża lub żony, tu jej nie znajdziesz, ale staniesz się taką osobą której inni poszukują - tłumaczy ksiądz Pawłowski.

Oskarżony o zabójstwo zaginionej Ewy Tylman poddany obserwacji psychiatrycznej

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Poznań miejskie

24-letni Adam Z., oskarżony o zabójstwo zaginionej Ewy Tylman, zostanie poddany badaniom psychiatrycznym połączonym z obserwacją. - Będą one przeprowadzane przez biegłych tutaj, na terenie aresztu śledczego, bo tutaj znajduje się oddział szpitalny i jest taka możliwość - potwierdza Aleksander Brzozowski, rzecznik Sądu Okręgowego w Poznaniu.