joomla templates top joomla templates template joomla

Poznańskie strażniczki miejskie zatrzymały mężczyznę obnażającego się przed dziećmi

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Poznań miejskie

Dwie strażniczki miejskie zatrzymały mężczyznę, który nagi masturbował się w obecności dzieci nad Wartą w Poznaniu. - Udało mi się dobiec do mężczyzny przy krawędzi rzeki, niestety, nie stosował się do moich poleceń, próbował mnie odepchnąć, szarpał mną - relacjonuje jedna z funkcjonariuszek, Amanda Grużewska. 

Wyłowione z Warty ciało kobiety - prawie na pewno to nie Ewa Tylman

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Poznań miejskie

Znalezione w Warcie ciało kobiety prawie na pewno nie należy do zaginionej w listopadzie Ewy Tylman - podają źródła w policji. W środę (6.04) w rzece ciało zauważył przechodzień. Policjanci nie podają wieku kobiety, wyłowionej z Warty. 

Ksiądz, rabin i imam poprowadzili wspólne rekolekcje dla poznaniaków

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Poznań kulturalne

Ksiądz Radosław Rakowski zainspirowany słowami Papieża Franciszka postanowił zorganizować wyjątkowe rekolekcje mieszcząc trzy religie pod jednym dachem. - Papież Franciszek wzywa nas do dialogu religijnego, budowania pokoju na świecie. 

Stado jeleni przecięło drogę rowerzystom

Piotr Rakowski/x-news włącz . Opublikowano w Poznań miejskie

Stado około 40 jeleni przecięło drogę grupie rowerzystów w okolicach Starczanowa w woj. wielkopolskim. Zamontowanym na rowerach kamerom udało się zarejestrować biegnące stado.

Owocowa uczta na pożegnanie. Słoń Yzik opuszcza ZOO w Poznaniu

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Poznań miejskie

W poznańskim ZOO zorganizowano imprezę pożegnalną dla słonia. Yzik w najbliższych tygodniach zostanie wysłany do Parku Safari we włoskim Fasano, gdzie czeka na niego samica. 12-letni słoń w ramach pożegnania otrzymał tort z owoców.

W Warcie we Wronkach znaleziono ciało. Prawdopodobnie to Ewa Tylman

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Poznań miejskie

W Warcie we Wronkach odnaleziono ciało kobiety - informuje lokalna policja. Zwłoki zostaną wyłowione, gdy na miejsce dotrą technicy kryminalistyki. Z nieoficjalnych informacji wynika, że ciało nosi ślady długiego przebywania w wodzie. Tożsamość kobiety nie jest jeszcze znana, jednak może to być Ewa Tylman, której zwłok właśnie w tej okolicy poszukiwali płetwonurkowie. 

Tragiczny potrącenie w Poznaniu. Nie żyje kobieta, mężczyzna w ciężkim stanie

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Poznań miejskie

Do tragicznego wypadku doszło na jednej z ulic w Poznaniu. Samochód osobowy potrącił tam dwie osoby. Kobieta zginęła na miejscu, a mężczyzna w ciężkim stanie trafił do szpitala. Jak ustaliła policja, przechodziły one w niedozwolonym miejscu. Kierowca był trzeźwy.

Eksplozja wiedzy medycznej na kongresie Top Medical Trends

Agencja TVN/x-news włącz . Opublikowano w Poznań miejskie

W Poznaniu trwa Top Medical Trends - największy w Polsce kongres edukacyjny dla lekarzy. W tym roku specjaliści spotykają się już po raz dziesiąty, żeby poznać najnowsze trendy i nowości z wielu dziedzin medycyny. Wśród prelegentów są wybitni specjaliści - konsultanci krajowi i prezesi towarzystw naukowych. 

Strzelali z wiatrówki po alkoholu. 55-letni mieszkaniec Poznania walczy o życie

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Poznań miejskie

Dwóch młodych mężczyzn zostało zatrzymanych na poznańskich Jeżycach. Są podejrzewani o to, że z okna mieszkania strzelali z wiatrówki do przechodniów. Ciężko ranny został 55-latek, który dostał w klatkę piersiową i walczy o życie w szpitalu. Inny mężczyzna został postrzelony w plecy.

Zamknięte centrum Poznania. Policjanci szukali śladów Ewy Tylman

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Poznań miejskie

Niemieccy policjanci z psami tropiącymi szukali śladów DNA Ewy Tylman w Poznaniu. Z tego powodu w środę (17.02) na trzy godziny został wyłączony ruch samochodowy i pieszy na kilku ulicach w centrum miasta. - Te działania polegały na identyfikacji śladów zapachowych i te ślady były identyfikowane pod kątem Ewy Tylman - powiedział Andrzej Borowiak, rzecznik wielkopolskiej policji.