joomla templates top joomla templates template joomla

"Zareagowali podręcznikowo. Momentalnie położyli się na podłogę". Maszynista uratował pasażerów

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Poznań miejskie

- Zauważyłem, jak belka drewniana z ładunku, który przewoził samochód ciężarowy, wpada przez okno, w miejsce, gdzie siedzieli pasażerowie - relacjonuje Mateusz Szymański, maszynista szynobusu, który uderzył w ciężarówkę. Tuż przed wypadkiem maszynista wybiegł z kabiny i ostrzegł pasażerów przed niebezpieczeństwem, którzy na jego komendę padli na podłogę.

Poznańskie strażniczki miejskie zatrzymały mężczyznę obnażającego się przed dziećmi

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Poznań miejskie

Dwie strażniczki miejskie zatrzymały mężczyznę, który nagi masturbował się w obecności dzieci nad Wartą w Poznaniu. - Udało mi się dobiec do mężczyzny przy krawędzi rzeki, niestety, nie stosował się do moich poleceń, próbował mnie odepchnąć, szarpał mną - relacjonuje jedna z funkcjonariuszek, Amanda Grużewska. 

W Warcie we Wronkach znaleziono ciało. Prawdopodobnie to Ewa Tylman

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Poznań miejskie

W Warcie we Wronkach odnaleziono ciało kobiety - informuje lokalna policja. Zwłoki zostaną wyłowione, gdy na miejsce dotrą technicy kryminalistyki. Z nieoficjalnych informacji wynika, że ciało nosi ślady długiego przebywania w wodzie. Tożsamość kobiety nie jest jeszcze znana, jednak może to być Ewa Tylman, której zwłok właśnie w tej okolicy poszukiwali płetwonurkowie. 

Eksplozja wiedzy medycznej na kongresie Top Medical Trends

Agencja TVN/x-news włącz . Opublikowano w Poznań miejskie

W Poznaniu trwa Top Medical Trends - największy w Polsce kongres edukacyjny dla lekarzy. W tym roku specjaliści spotykają się już po raz dziesiąty, żeby poznać najnowsze trendy i nowości z wielu dziedzin medycyny. Wśród prelegentów są wybitni specjaliści - konsultanci krajowi i prezesi towarzystw naukowych.